O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną o dużym doświadczeniu zdobywanym dzięki współpracy z wieloma renomowanymi firmami z kraju i z zagranicy, działającą w branży budowlanej od 1990 roku. Od początku swej działalności dynamicznie dążymy do rozwoju naszej firmy zgodnie z postępem techniki i technologii budowlanych. Dopasowujemy się do potrzeb rynku i Klienta.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, której kwalifikacje zawodowe są systematycznie podnoszone poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje kompleksową obsługę budownictwa.

Świadczymy usługi w zakresie:
- kompleksowe wznoszenie budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych od fundamentów pod klucz
- budowa hal produkcyjnych
- docieplenia budynków
- układanie glazury i roboty wykończeniowe
- montaż drzwi i okien
- więźby dachowe


Proponujemy również doradztwo techniczne w ramach zastosowanych technologii i użytych materiałów.

Oferta zawiera pakiet usług dotyczących małych i dużych przedsiębiorstw.


Jedną z większych inwestycji jaką nasza firma prowadziła od jej początku jest budowa Centrum Ogrodniczego “ROL-PEST” w Ostaszewie koło Torunia. Dzięki rzetelnej i solidnej pracy obiekt został ogłoszony “OBIEKTEM ROKU” województwa kujawsko-pomorskiego.

Firma współpracuje od dłuższego czasu między innymi z Zakładem Produkcyjnym “ZEBRA”, na rzecz którego prowadzimy inwestycje polegające na rozbudowie i modernizacji zakładu, w chwili obecnej wznosimy nową halę produkcyjną, oraz z przedsiębiorstwem wielobranżowym DZT BUILDING Sp. z o.o. dla której powstał kompleks kotłowni między innymi w Lądku Zdroju, Nowej Rudzie, Strzegomiu i Żarowie.

Bazując na doświadczeniu i fachowości firma proponuje wysoką jakość usług. Zlecone prace wykonane są minimalnie krótko, a maksymalnie dobrze, czego dowodem jest długa i owocna współpraca, która poparta jest referencjami naszych zleceniodawców.


Największym sukcesem firmy jest satysfakcja Klientów ze współpracy co motywuje do podnoszenia usług na jeszcze wyższy poziom.

Zespół PPHU CHMURA